8 powodów, dla których warto zrezygnować z ćwiczeń, czyli z przymrużeniem oka

Tagi

Ćwiczysz kilka razy w tygodniu, codziennie jeździsz do pracy na rowerze, zdrowo się odżywiasz. Zapewne czasem odczuwasz chęć zrezygnowania ze zdrowego stylu życia i zaprzyjaźnienia się z samochodem, kanapą, telewizorem i paczką chipsów. Jeżeli tak się właśnie czujesz, poznaj 10 powodów, dla których warto zrezygnować z ćwiczeń.

  1. Urośnie Ci biust

Piersi są zbudowane z tkanki gruczołowej oraz tłuszczowej. Jeżeli zrezygnujesz z ćwiczeń i zdrowego odżywiania, przybędzie Ci tkanki tłuszczowej, a więc piersi urosną. Niestety, będą mało jędrne i szybciej opadną. Poza tym, biust będzie większy bez względu na czy jesteś kobietą, czy też nie.

  1. Nie zmokniesz w drodze do domu

Schowasz w końcu rower do piwnicy i przestaniesz moknąć w drodze z pracy do domu. Wsiądziesz do tramwaju lub autobusu i wygodnie dotrzesz na miejsce. Ponadto po kilku miesiącach będzie Ci coraz wygodniej siedzieć, gdyż Twoja pupa zrobi się sporo większa.

  1. Nauczysz się lepiej jeździć samochodem

Nie masz ochoty ćwiczyć, a wciąż nie najlepiej jeździsz samochodem? Właśnie masz okazję poćwiczyć swoje umiejętności jako kierowca. Koniec z obawą, że Twój samochód niedługo będzie zabytkiem, a Ty kupisz Classic Car Insurance. Wsiadaj za kółko i trenuj. Przy okazji pamiętaj, że najniższy mandat wynosi 100 zł, a Ty masz jedynie 24 punkty karne.

  1. Kupisz nowe ubrania

Nic tak nie cieszy jak wyjście na zakupy po nowe ubrania. Oczywiście, jeśli nie przeszkadza Ci, że po zarzuceniu ćwiczeń wymienisz garderobę na co najmniej jeden rozmiar większą.

  1. Unikniesz kontuzji

Siniaki, zakwasy, opuchnięte mięśnie i zmęczenie odejdą w niepamięć. Teraz już nie grożą Ci żadne kontuzje. W zamian możesz jednak przywitać cellulit, problemy z puchnięciem nóg, rosnący brzuch i wiotczejącą skórę.

  1. Przestaniesz się pocić na siłowni

Brak ćwiczeń oznacza brak potu wylewanego na siłowni, podczas joggingu lub w trakcie jazdy na rowerze. Pot ten wylejesz za to, próbując dogonić autobus, wchodząc po schodach lub… idąc na spacer.

  1. Zaczniesz chodzić do baru

Koniec ze zdrowym odżywianiem oznacza możliwość picia dużych ilości alkoholu. Wreszcie wyjdziesz do baru na piwo lub drinki i będziesz szaleć do rana. Cóż z tego, że na drugi dzień powita Cię kac, opuchlizna pod oczami i przekrwione oczy.

  1. Spełnisz swój American Dream

Będziesz odpoczywać, leniuchować, cieszyć się życiem i niczego sobie nie odmawiać. Oby tylko Twój American Dream nie przemienił się w American Horror Story z nadwagą i problemami zdrowotnymi.

Poprzedni

Jak oczyścić powietrze w domu?

Rzeczy niezbędne każdemu rowerzyście

Następny

Dodaj komentarz