Babka jajowata ☯ zioła na odchudzanie

Tagi , ,

Babka jajowata naturalnie pochodzi z Ameryki Północnej oraz Południowej, z Hiszpanii oraz wysp Kanaryjskich. Jest naturalnym środkiem łagodzącym dolegliwości ze strony układu pokarmowego, jest także idealnym środkiem wspomagającym odchudzanie.

Babka jajowata – naturalny błonnik

Każdy z nas słyszał o zaletach błonnika. Babka jajowata w kontakcie z wodą pęcznienie tworząc jego spore ilości. W przypadkach biegunek, bólów żołądka i brzucha ma to działanie osłonowe na narządy wewnętrzne. Ułatwia odprowadzanie produktów przemiany materii oraz hamuje mdłości. W rezultacie dość szybko przynosi ulgę. Ale błonnik ma także inne działanie – skutecznie zatrzymuje uczucie głodu. Zamiast kupować w aptece tabletki pęczniejące w żołądku, lepiej postawić na rozwiązanie jakim jest właśnie babka jajowata. Poprzez zawartość naturalnego błonnika na dłużej hamuje apetyt, co pomaga w utrzymaniu diety. Warunkiem jest spożywanie łupin nasion tej rośliny, jakie mają właściwości wytwarzania związków śluzowych, tworzących się w kontakcie z sokiem żołądkowym. Przyjmując preparat z babką jajowatą należy pamiętać, aby obficie popić go wodą lub sokiem.

Babka jajowata czyści i reguluje

W wyniku nieprawidłowego odżywiania nasze jelita są pełne złogów kałowych, czyli resztek niestrawionego pokarmu. Mogą być poważną przeszkodą na drodze w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Babka jajowata ma właściwości wspomagające oczyszczanie jelita grubego usuwając z niego złogi z resztek jedzenia nagromadzone tam przez wiele miesięcy a nawet lat. Ponadto na etapie jelita cienkiego ogranicza wchłanianie się toksyn, jakie są potem łatwiej wydalane z organizmu. Pozbycie się złogów i toksyn w prosty i skuteczny sposób przywraca naturalną równowagę organizmowi i sprawia, że odchudzanie ma znacznie lepsze efekty. Oprócz tego w czasie spożywania babki jajowatej, zauważalne jest wyregulowanie się cyklu trawienia i oddawania kału, do tego stopnia, że od tej pory odbywa się to o tej samej godzinie każdego dnia. To sposób na pozbycie się zaparć, uczucia ciężkości i nadmierne zatrzymanie wody w organizmie, co też ma wpływ na licznik wagi.

Poprzedni

Czerwona herbata ☯ zioła na odchudzanie

Borówka czernica ☯ zioła na odchudzanie

Następny

Dodaj komentarz