Butterfly silk Leć do góry lekko jak motyl

Tagi , , ,

Fitness dla jednych oznacza wylewanie potu i prawdziwe zmęczenie, jakie czuć w całym ciele. Inni zaś lubią, gdy do treningu dodać odrobinę gracji i elegancji. Dla tych ostatnich powstał butterfly silk. W ostatnich miesiącach zyskał u nas sporą popularność ze względu na występy uczestników programów rozrywkowych.

Na miękkim materiale

Butterfly silk to nic innego jak gimnastyka w połączeniu z podstawowymi akrobacjami. Do tego wszystkiego dodać należy elementy tańca przy klimatycznej muzyce. Wszystko odbywa się na podwieszanych pasach materiału, tak zwanych silkach. Fitness ten cechuje się niezwykłą płynnością i stylem.

Oczywiście nie od razu. Aby widzowie odnieśli takie wrażenie, potrzebny jest czas i praca. Po to właśnie pracownie fitness zapraszają chętnych do udziału w takich zajęciach, aby krok po kroku uczyć się nowych figur. Wszystko jest połączone z tym, czym cechuje się każdy pełnoprawny i profesjonalny trening, czyli rozgrzewką i rozciąganiem, aby uniknąć kontuzji. Do treningu stosowane są profesjonalne materiały, opracowane specjalnie, aby wytrzymały ciężar ciała i odpowiednio zabezpieczone.

Poprzedni

8 błędów spowalniających odchudzanie!

12 powodów by stosować tylko naturalne suplementy

Następny

Dodaj komentarz