Czerwona herbata ☯ zioła na odchudzanie

Tagi , ,

Czerwona herbata, czyli PU-erh jest znana ze swoich właściwości odchudzających, ale powinna być stosowana zgodnie z zasadami.

Jak działa czerwona herbata?

Picie czerwonej herbaty powoduje znaczące przyśpieszenie metabolizmu. Pozwala to spalić nawet do dziesięciu kilogramów w ciągu miesiąca odchudzania. Działanie herbaty jest całkiem proste, hamuje wchłanianie się tłuszczów spożytych wraz z jedzeniem i nadaje im prostszą formę. Odpowiedzialne za to są enzymy oraz teina zawarte w PU-erh. Dzięki temu do organizmu efektywniej wchłaniane są inne składniki. Znacząco poprawia to samopoczucie i chęć do działania, na przykład uprawiania sportu, aktywności fizycznej. Oprócz tego czerwona herbata ma silne właściwości moczopędne, przez co intensywnie oczyszcza organizm z nagromadzonych toksyn. Ponadto odprowadzany jest nadmiar wody, co także ma wpływ na masę ciała. Wszystko to dodaje witalności i sprawia, że wzrasta zadowolenie ze swojego wyglądu, czemu sprzyjają szybkie efekty.

Nie zapominaj o aktywności

Należy pamiętać, że aby czerwona herbata przynosiła dobry efekt w odchudzaniu trzeba ją stosować zgodnie z zaleceniami. Najlepiej pić ją zaraz po posiłku, kiedy rozpoczyna się trawienie. Dzięki temu związki zawarte w herbacie mają szansę prawidłowo zadziałać w odpowiednim czasie. Czerwonej herbaty nie można słodzić, ponieważ efekty kuracji będą w najlepszym razie mocno zaniżone. W czasie stosowania herbaty w diecie możliwe jest wybieranie różnych mieszanek herbat, eksperymentowanie ze smakami i zapachami, ale w każdej mieszance powinna być największa zawartość PU-erh. Do przeprowadzanie kuracji wystarczające jest około 300 gramów suszu z herbaty na jeden miesiąc. Czerwoną herbatą nie wolno zastępować aktywności fizycznej i pełnowartościowych posiłków, w nadziei na szybkie schudnięcie. Będzie ono postępowało, ale uboga dieta i brak ruchu znacząco odbijają się na zdrowiu. PU-erh jest jedynie dodatkiem na drodze do celu a nie powinna być celem sama w sobie.

Poprzedni

Morwa biała ☯ zioła na odchudzanie

Babka jajowata ☯ zioła na odchudzanie

Następny

Dodaj komentarz