Efekty diety Dukana po miesiącu

, Tagi , ,

Skuteczne diety, które to nie wymagają od nas żadnych poświęceń, niestety nie istnieją. To sprawia, że każda dieta wymaga pewnych zasad, do których należy się zastosować, aby móc zobaczyć pozytywne skutki. Jednakże nikt z nas nie chce odczuwać głodu, dlatego też doktor Pierre Dukan, twórca diety proteinowej, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą stracić zbędne kilogramy. Dukan stworzył specjalistyczny plan żywieniowy, który z całą pewnością pozwoli ci schudnąć, jednocześnie nie wyrzekać się posiłków, a tym samym nie czuć głodu.

Zasady diety Dukana

Najważniejszym elementem diety Dukana jest przewaga w posiłkach produktów białkowych, a także znaczne ograniczenie tłuszczów. Warto wiedzieć, że białka są produktami niskokalorycznymi, dlatego też możemy jeść je niemalże bez ograniczeń.

Dzięki zastosowaniu tejże diety chudniemy, a także nie czujemy głodu, a tym samym następuje bardzo szybka utrata niechcianych kilogramów, co z kolei doskonale zwiększa motywację. Niezwykle ważną zasadą w stosowaniu diety jest także picie dużej ilości wody, albowiem powinniśmy wypijać, co najmniej półtora litra dziennie.

Dla kogo przeznaczona jest dieta?

Dieta stworzona przez doktora Dukana przede wszystkim została opracowana z myślą o osobach zdrowych, jednakże borykających się z problemem nadwagi. Rzec jednak można, że jest to dieta dla wszystkich, zarówno dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia jak i dla tych zapracowanych zawodowo.

Dieta proteinowa może być stosowana nie tylko pośród osób dorosłych, ale także wśród młodzieży, albowiem dostarcza wszystkich składników odżywczych, co sprawia, że nie jest szkodliwa dla naszego organizmu, a wręcz przeciwnie działa na niego pozytywnie. Ze względu na fakt doboru składników, dieta ta nie będzie jednak odpowiednia dla osób, które są wegetarianami.

Efekty diety Dukana po miesiącu

Bardzo wielka ilość osób zastosowała już w swoim procesie odchudzania dietę stworzoną przez doktora Dukana i nie ma w tym nic dziwnego albowiem efekty po miesiącu jej stosowania można już bardzo łatwo zauważyć.

Dieta, dzięki specyficznie dobranym składnikom powoduje, że już po trzydziestu dniach jej stosowania osoba odchudzająca się i przestrzegająca ściśle zasad może stracić nawet dziesięć kilogramów. Bez wątpienia jest więc to doskonały efekt, spadek wagi następuje bardzo szybko, a tym samym widząc postępy czujemy się zmotywowani, aby daje się odchudzać.

Skuteczność potwierdzona

Przeprowadzane ankiety pośród osób, które to stosowały, co najmniej przez jeden miesiąc dietę Dukana dają naprawdę pozytywne wyobrażenia na jej temat. W ciągu jednego miesiąca możemy, bowiem stracić nawet do dziesięciu kilogramów, a dodatkowo nie musimy wyrzekać się regularnych posiłków, czy też prowadzić uciążliwych głodówek. Dieta daje także efekty długotrwałe, dlatego mamy pewność, że nie będziemy ofiarami efektu jo – jo.

Poprzedni

Zdrowa dieta dla dzieci

Sernik pieczony Dukana

Następny

Dodaj komentarz