Strona główna Fitness Hoverboard, Jetovator, FlyBoard – niebanalne sporty wodne

Hoverboard, Jetovator, FlyBoard – niebanalne sporty wodne

1445
0
PODZIEL SIĘ
Hoverboard, Jetovator, FlyBoard – niebanalne sporty wodne
Oceń wpis

Niepowtarzalne przeżycia to najlepszy prezent, jaki możemy podarować drugiej osobie. Zostają w pamięci na długo i dostarczają ogromną dawkę emocji. Vouchery na sporty wodne, w trakcie których można wykonywać akrobacje i rozmaite pozy, sprawdzą się jako podarunek na każdą okazję.

Prezent dla niego nie musi być banalny. Unikatowy prezent w postaci niezapomnianych przeżyć sprawi, że mężczyzna z niecierpliwością będzie oczekiwał na swoje kolejne święto.

FlyBoard, czyli „latanie” nad wodą

a54ffa92d6bedb7f488bae66e6292a22

FlyBoard to pomysł na prezent, który dostarczy zastrzyk adrenaliny i spektakularne widoki. Wodna atrakcja daje mnóstwo satysfakcji i dobrej zabawy. Umożliwia wykonywanie akrobacji nad i pod wodą. Stojąc na desce można „latać” nad wodą, nurkować, wykonywać delfinie skoki i akrobacje wokół własnej osi. Deska unosi się w powietrze na 8-10 metrów. Opanowanie techniki zajmuje kilka minut, a ze względów bezpieczeństwa przez cały czas trwania lotu czuwają nad wszystkim instruktorzy.

Hoverboard – ekstremalna deskorolka

Hoverboard to propozycja dla osób, które lubią wyzwania. Sport polega na unoszeniu się nad wodą na desce przypominającej deskorolkę. Dyscyplina łączy w sobie sporty takie jak: wakeboard, kitesurf i jet ski. Dostarcza ogromnych emocji i wrażeń. W trakcie przebywania nad wodą można wykonywać różne akrobacje i przyjmować rozmaite pozycje. Przed rozpoczęciem lotu każdy uczestnik przechodzi szkolenie, a o bezpieczeństwo w trakcie realizowania atrakcji dbają instruktorzy przebywający na miejscu.

Jetovator – skuter do jazdy nad wodą

Jetovator to kolejna wariacja z kategorii spotów wodnych. Konstrukcja sprzętu, który unosi nad wodą, przypomina rower lub skuter. Dzięki swojej budowie w trakcie lotu można wygodnie siedzieć i poddawać się unoszącemu na wysokość 8 m strumieniowi wody. Urządzenie umożliwia poruszanie się nad taflą wody z prędkością blisko 40 km/h. Wodne szaleństwo to bezpieczna frajda pod okiem instruktorów. Jetovator gwarantuje świetną zabawę i mnóstwo wspomnień.

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.