Jak mężczyzna ma zrzucić brzuch ?! spieszymy z pomocą :)

, 1 maja 2015 Tagi , ,

Gdy nasz brzuch zaczyna wyglądać jak piłka lekarska jest to znak, że należy coś z tym zrobić. Wiele osób zniechęca myśl poświęcania czasu na trening w domu czy chodzenie na siłownie w celu zrzucenia brzucha. Oczywiście, sport w bardzo dużym stopniu pomoże w schudnięciu u faceta. Jednak nie tylko to jest kluczem do sukcesu. Wielu z Was może zapytać w tym momencie, jak zrzucić brzuch, skoro się nie ćwiczy? Jasne, regularne ćwiczenia znacznie pomogą w schudnięciu i wyrobieniu wymarzonej sylwetki, niczym Spartanie w filmie „300”. Źródłem sukcesu jest jednak odpowiednia dieta. To właśnie ten element pozwala naszemu ciału na odpowiednie przyswojenie składników odżywczych i spożytkowaniu ich jak najlepiej.

Jak mężczyzna ma zrzucić brzuch?!

W tym przypadku nie jest inaczej, nikt tego nie ukrywa. Musimy całkowicie przestawić nasz tryb żywieniowy, jednak po dwóch tygodniach powinniśmy się do tego przyzwyczaić. Zacząć trzeba od podzielenia swoich posiłków. W ciągu dnia powinno ich być 6 i tej liczby powinniśmy się trzymać. Ominięcie jednego nie wpłynie pozytywnie na nasze odchudzanie, wręcz przeciwnie. Gdy nasz organizm przyzwyczai się do tych 6 posiłków, będzie dostarczał naszemu ciału tyle energii, ile potrzeba. Zrezygnowanie z jednego z nich może wytrącić nasz zegar biologiczny z równowagi i źle dostarczyć energię. Również należy pamiętać, aby były one codziennie o tej samej godzinie.

Wrogiem w chudnięciu jest biały chleb

Zawiera on dużą ilość węglowodanów prostych, które w ciele odkładają się w postaci tłuszczu. W celu pozbycia się nadmiaru tłuszczu musimy odstawić produkty bogate w cukry proste. Nie myśl jednak, że każdy tłuszcz jest dla Ciebie zły. Wręcz przeciwnie, człowiek musi dostarczać tłuszcz swojemu ciału, tak jesteśmy zaprojektowani.

Pamiętać trzeba jednak, żeby jeść tłuszcze nienasycone, takie jak: orzechy, oliwę, białe sery, mięso oraz ryby. Jeśli ciężko jest Ci pozbyć się ze swojej diety różnych źródeł węglowodanów (makaronów, chleba, ziemniaków, itp.), jedz je przed godziną 13. Dzięki temu Twoje ciało zamieni je w potrzebną energię. Jednak nie należy przesadzać z ich ilością i stopniowo redukować.

Kluczem na schudnięcie każdego mężczyzny jest białko!

Bardzo ważnym elementem w trakcie chudnięcia, jest dostarczanie naszemu organizmowi białka. Aby uzupełnić jego zapasy należy jeść białe, chude mięso, takie jak piersi z kurczaka lub indyka, polędwicę wieprzową, czy baraninę, jajka, ryby. Ważnym elementem są również warzywa i owoce. Pamiętaj, aby warzywa towarzyszyły każdemu Twojemu posiłkowi, nie tylko w trakcie obiadu. Śniadanie możesz zastąpić owocowym koktajlem bogatym w białko. Wrzuć do miksera jogurt naturalny, owoce (banany, truskawki, maliny, kiwi, itp.), możesz dodać białko serwatkowe lub orzechy i wszystko razem zmiksować. Jedynym słusznym napojem jest woda. Doskonale gasi pragnienie oraz zabija uczucie głodu. Każdy facet powinien wypijać dziennie 2 litry wody. Warto pić również kawę, która jest doskonałym źródłem energii. Powinna być ona czarna bez cukru, ewentualnie z małą ilością.

Ruch będzie oczywiście dodatkowym atutem. Do sklepu zamiast jeździć samochodem, zrób sobie spacer lub wskoczyć po prostu na rower! Naprawdę warto przeczytać poniższy artykuł:

15 MOCNYCH POWODÓW ABY ZACZĄĆ JEŹDZIĆ NA ROWERZE!

Do pracy możesz dojeżdżać rowerem, jeśli masz taką możliwość. Ulice są coraz bardziej zakorkowane, a rower przejedzie wszędzie. Stosując te rady, już po miesiącu zobaczysz różnicę i poczujesz się lepiej. Zacznij chudnąć już dziś!

Poprzedni

4 złote porady jak skutecznie się odchudzać

Ćwiczenia na kaloryfer na brzuchu – ćwiczenia w domu!

Następny

1 komentarz do wpisu “Jak mężczyzna ma zrzucić brzuch ?! spieszymy z pomocą :)”

  1. Mogłoby się wydawać, że najlepszym sposobem jak zrzucić brzuch jest robienie brzuszków lub 6 weidera. Jednak tłuszczu nie da się spalić miejscowo, czyli tylko z brzucha. Musimy zmniejszyć ogólny poziom tłuszczu w organizmie a spowoduje to również utratę tłuszczu na brzuchu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz