Jak szybko ujędrnić uda i pośladki?

Tagi , , , ,

Nadchodzi wiosna, a zaraz za nią długo oczekiwane przez wszystkich lato z wysokimi temperaturami. W końcu będziemy mogli pozbyć się długich, grubych swetrów i zasmakować odrobinę słońca. Niestety sen z powiek wielu kobiet spędza nieodpowiednia kondycja ich ud i pośladków. Na szczęście istnieje kilka sposobów na to, żeby w niedługim czasie ujędrnić te partie ciała i nadać im wymarzony wygląd.

Przede wszystkim odpowiednia dieta

Najczęstszym błędem popełnianym przez większość kobiet jest nieodpowiednia dieta, bądź wręcz przeciwnie – całkowity jej brak, który zezwala na jedzenie wszystkiego, co nawinie nam się pod rękę. Tymczasem nasza skóra wymaga od nas odpowiednich składników odżywczych, żeby wyglądała młodziej, zdrowiej i zachowała swoją jędrność. Podstawą jest spożywanie jak najmniejszej ilości szkodliwych, tuczących tłuszczów na korzyść bogatych w witaminy i składniki odżywcze warzyw i owoców.

Regularne ćwiczenia

Nie oszukujmy się, jeśli marzymy o perfekcyjnym ciele i idealnych kształtach musimy włożyć w to trochę wysiłku. Wylegiwanie się na kanapie przed telewizorem w niczym nam nie pomoże, a wręcz przeciwnie, sprawi jedynie, że niechciany przez nas tłuszczyk będzie swobodnie odkładał się w okolicach ud i pośladków tworząc nienawidzony przez kobiety cellulit . Specjalistyczne ćwiczenia na pewno pomogą nam w walce o idealne kształty, ważne jednak aby robić je z pełnym zaangażowaniem i regularnością. Okolice pośladków i ud na pewno wyrzeźbi aktywność fizyczna, taka jak przysiady, tak zwane wypady, czy unoszenie bioder. Nie są to formy ćwiczeń niemożliwe do wykonania, jednak nie ukrywam, że będą wymagać od nas wylania kilku kropel potu. Po zakończeniu treningu warto poświęcić jeszcze kilka minut na rozciąganie ciała, które pozwoli nam się odprężyć i zniweluje ryzyko pojawienia się zakwasów.

Odpowiednia pielęgnacja

Bardzo często podczas codziennej pielęgnacji ciała partie ud i pośladków są przez nas pomijane. Szybki prysznic, jeszcze szybsze posmarowanie nóg balsamem i natychmiastowe wyjście, Tymczasem warto poświęcić pielęgnacji ud i pośladków troszkę więcej uwagi. Aby pozbyć się cellulitu zaleca się specjalny masaż tych partii ciała, wykonany najlepiej szorstką gąbką, bądź też specjalnym masażerem. Ta sama sytuacja dotyczy też ud. Warto również zainwestować w specjalny krem, którego działanie przystosowane jest do poprawy kondycji właśnie tych fragmentów ciała.

Pośladki, uda i brzuch są partiami ciała, które to posiadają największą tendencję do odkładania się w nich największego wroga kobiet – tłuszczu. Dlatego lepiej zapobiegać, niż później zmagać się z zaawansowanym nazwijmy to problemem. Zastosowanie się do tych kilku zasad i przede wszystkim aktywny tryb życia na pewno pomogą nam w osiągnięciu celu.

Poprzedni

Plusy i minusy wegetarianizmu

Najlepsze ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Następny

Dodaj komentarz