Jakie ćwiczenia na powiększenie biustu?

21 września 2021 Tagi , , , , ,

Kobiecy biust jest jednym z największych atutów płci damskiej. Jego wygląd i kształt uzależniony jest głównie od czynników biologicznych i genetycznych. Na szczęście jednak istnieje kilka magicznych ćwiczeń, które pomogą nam optycznie powiększyć piersi.

Ćwiczenia modelujące kształt naszych piersi możemy wykonywać zarówno w domu, jak i na siłowni.

Spin Doctor

Pierwsze ćwiczenie nazywa się Spin Doctor. Jest bardzo proste w wykonaniu i nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy stanąć prosto w delikatnym rozkroku i wyciągnąć ręce przed siebie. Następnie należy próbować dosięgnąć palcami jak najdalszego punktu widocznego przed sobą, powoli starając się złączyć palce obu rąk. Dla uzyskania lepszych efektów najlepiej powtarzać ćwiczenia kilka razy w ciągu dnia.

Ćwiczenia z ciężarkami

Kolejne ćwiczenie wykonujemy w pozycji leżącej. Do jego wykonania należy zaopatrzyć się w ciężarki o wadze 0,5-2 kg. Leżąc na plecach trzymamy w wyprostowanych dłoniach ciężarki. Ćwiczenie polega na rytmicznym odchylaniu rąk na zewnątrz i z powrotem do wewnątrz. Bardzo ważne jest, żeby podczas odchylania nasze ręce nie dotykały ziemi, w przeciwnym razie nasz wysiłek nie przyniesie oczekiwanych efektów. Stopniowo możemy zwiększać wagę ciężarków.

Pompki ujędrniają i optycznie podnoszą biust!

Na wygląd biustu dobrze wpływają również pompki. Przy ich wykonywaniu bardzo ważne jest zachowanie odpowiedniej, wyprostowanej pozycji ciała. Dłonie powinny być rozstawione wąsko, tak aby łokcie przylegały do tułowia. Systematyczne unoszenie i opuszczanie ciała nie powinno trwać dłużej niż jednorazowa jedna sekunda.

 Powiekszanie Biustu
Powiekszanie Biustu

Podnoszenie ciężaru

Kolejnym ćwiczenie opiera na się na podnoszeniu ciężaru. Leżąc na podłodze ze zgiętymi w kolanach nogami utrzymujemy złączone ze sobą stopy. W ręce łapiemy butelkę z wodą lub hantle. Wykonywany przez nas ruch ma schemat góra-dół i wymaga od nas zginania rąk w łokciach. Ciężar podnoszonego przedmiotu opieramy na kciukach unosząc go na 2 sekundy w górę, wykonując wówczas wydech i trzymając ręce wyprostowane w łokciach.

Motylek

Następne ćwiczenia nosi bardzo przyjemną nazwę – motyl. Kładziemy się na podłodze, tak aby nasze plecy były na podwyższeniu najlepiej podłożyć sobie kilka poduszek lub zwinięty koc. Nasze pośladki spoczywają na podłodze a nogi są zgięte w kolanach. W dłonie bierzemy hantle, bądź wypełnione wodą butelki. Wyprostowane w łokciach dłonie podnosimy w górę, następnie opuszczamy do pozycji wyjściowej, to jest na kilka centymetrów nad podłogą, na wysokości biustu.

Dlaczego warto zacząć ćwiczyć? Może dlatego, że włożony przez nas wysiłek da nam oczekiwane efekty, które będą widoczne przez naprawdę długi czas? A może dlatego, że jest to idealna alternatywa dla niebezpiecznych operacji plastycznych, które niekoniecznie muszą być dla nas dobrym wyborem?

Poprzedni

Czy warto iść do dietetyka?

Co i jak jedzą sportowcy?

Następny

1 komentarz do wpisu “Jakie ćwiczenia na powiększenie biustu?”

  1. ja nie lubię ćwiczyć. Po prostu nie lubię się męczyć, to przecież nie zbrodnia. Dalego wybrałam inny sposób na powiększenie piersi. Na vitalab.pl znalazłam zestaw CC Fabulous Breasts, który składa się z tabletek i kremu. Po regularnym stosowaniu, puki co przez miesiąc, jestem bardzo zadowolona z efektów. Piersi zauważalnie się powiększyły, a skóra jest zdecydowanie bardziej napięta.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz