Przykładowy posiłek na redukcję

, Tagi , , , ,

Osoby decydujące się na pozbycie się swojej nadwagi wybierają tzw. diety redukcyjne, czyli takie, które pozwolą im osiągnąć zamierzony cel. Właściwie skomponowany jadłospis podczas diety redukcyjnej jest wyznacznikiem sukcesu. Przedstawiamy przykładowe posiłki diety redukcyjnej, które nie tylko pomogą Ci pozbyć się nadwagi, ale również dostarczą Twojemu organizmowi niezbędnej dawki składników odżywczych. Podpowiadamy, jak odżywiać się, żeby cieszyć się utratą wagi.

Zasady, których bezwzględnie należy przestrzegać

Pamiętajmy, że podczas stosowania kuracji odchudzającej najważniejsza jest regularność spożywanych posiłków i aktywność fizyczna. Żadna dieta nie zadowoli nas w stu procentach, jeśli nie będzie wzbogacana ćwiczeniami modelującymi naszą sylwetkę.

Przykładowy posiłek na redukcję

Pamiętaj, że dieta redukcyjna ma doprowadzić do utraty wagi. Aby to osiągnąć, należy doprowadzić do sytuacji, w której dostarczamy organizmowi mniej energii, niż zużywa on w ciągu dnia. Na początku spróbuj obciąć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne o ok 20% twojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego.

Jeśli po tygodniu nie zauważysz zmiany i spadku wagi, zmniejsz ilość spożywanych kalorii o kolejne 10%. Pamiętaj, aby spożywać kilka posiłków dziennie w wyznaczonych przez ciebie godzinach, zaś pomiędzy posiłkami unikaj spontanicznego podjadania. Śniadanie:

Poprzedni

Jak objawia się uzależnienie od adrenaliny?

Dieta Diamondów od A do Z

Następny

4 komentarze do wpisu „Przykładowy posiłek na redukcję”

 1. Jsk sobie ktoś zacznie wybierać z waszej listy, to może się okazać pod koniec dnia ze zjadl 80% węgla do 20% białka, a taki bilans najkorzystniejszy chyba nie jest?

  Odpowiedz
 2. W końcu jakiś praktyczny artykuł z konkretną treścią, zamiast jedz jagody i pij wode 🙂
  Dzieki wielkie tego szukałem( a nie było łatwo w morzu banałów), Pozdrawiam autora.

  Odpowiedz
 3. Węglowodanów na noc się jeść nie powinno. A wyrzucanie żółtek przy 3-4 jajkach nie ma sensu. W pierwszym okresie 1 do 1,5 miesiąca również odrzucił bym owoce za względu na wysoki indeks glikemiczny, może poza malinami. Z resztą się zgodzę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz