Bańki chińskie na cellulit

Cellulit to typowo kobieca przypadłość, która odznacza się nieestetycznym wyglądem skóry, przypominającą skórkę pomarańczową. Istnieje wiele różnych metod walki z cellulitem, ale sporym zainteresowaniem cieszą się już nie tylko ćwiczenia fizyczne czy kąpiele z dodatkiem olejków eterycznych. Ostatnio pojawiła się … Zobacz więcej »

Jak usunąć cellulit?

Cellulit to problem, z którym zmaga się bardzo duża liczba kobiet. Naukowcy stwierdzili, że przypadłość ta może pojawiać się w różnym wieku i na ogół jest efektem występowania nadmiaru tłuszczu oraz zaburzeń w jego spalaniu. Wówczas powstają nieestetycznie wyglądające wgłębienia, … Zobacz więcej »

Jak pozbyć się cellulitu?

Cellulit to coś, co straszy i spędza sen z powiek coraz większej ilości kobiet. Dotyka on wielu kobiet, nawet tych młodych i w pewien sposób wysportowanych. Cellulit pojawia się na ciele nawet osiemdziesięciu procent kobiet na całym świecie. Jego skuteczne … Zobacz więcej »

Bieganie a cellulit

Dbanie o swoją sylwetkę jest jak najbardziej zrozumiałe. Aktywny tryb życia, uprawianie sportów to powinna być codzienność, każdego z nas. Kobiety z pewnością częściej prowadzą aktywny tryb życia, ponieważ dbanie o perfekcyjny wygląd jest dla nich bardzo ważnym aspektem. Czy … Zobacz więcej »