Zastosowanie laserów w kosmetyce – salon Laser Look opowiada o depilacji laserowej

Tagi

W Lublinie jest takie miejsce w którym można zadbać o swój wygląd w miłej atmosferze i jednocześnie na najwyższym poziomie. Jednak nie mówimy tu o poziomie lokalnym ale już poziomie krajowym. Gabinet kosmetyki laserowej Laser Look który oferuje największy wybór zabiegów laserowych w Lublinie wprowadził do swojej oferty najbardziej innowacyjne zabiegi i pracuje na urządzeniach renomowanych producentów które są używane w największych klinikach medycznych. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu Laser Look.

W roku 2012 zaszła w świecie medycyny estetycznej duża zmiana ponieważ po wieloletniej dominacji firmy Lumenis został wprowadzony nowy laser do depilacji – Vectus, opracowany przez światowego lidera produkcji urządzeń medycznych Palomar. Był to szok dla konkurencji ponieważ w nowym urządzeniu zastosowano wiele patentów i poprawiono mankamenty pozostałych laserów. Vectus od tamtej pory stał się liderem wśród urządzeń do usuwania niechcianego owłosienia. Nawet znany laser Light Scheer odsunął się na bok. Od tego czasu wszystkie znane kliniki medyczne ale również znaczące salony kosmetyczne oferują depilację laserową urządzeniem Vectus. Dlatego salon kosmetyczny Laser Look postanowił zostać najbardziej innowacyjnym salonem kosmetycznym w Lublinie i oferuje depilację laserową w Lublinie laserem Vectus. Od tej pory depilacja w Lublinie przechodzi prawdziwą rewolucję ponieważ można korzystać z zabiegów usuwania owłosienia na najwyższym poziomie nie ustępując w niczym salonom z takich krajów jak USA. Od tej pory kobiety ale również i panowie mogą zadbać o swój wygląd i posiadać gładką skórę. Depilacja całych nóg maszynką jest bardzo uciążliwa a wykonanie tego laserem zapewnia efekt na kilka lat, jest to niesamowitą wygodą i zaoszczędzeniem czasu. Jednak jak to bywa w życiu coś co jest dobre to jest jednocześnie drogie. Oczywiście depilacja laserem jest kosztowna i nawet nie ma co porównywać jej do ceny zakupu maszynki do golenia, ale biorąc pod uwagę to że efekt utrzymuje się kilka lat to już w głowie widzimy tą oszczędność, również i czasu. A komfort i własne poczucie piękna sprawia że depilacja laserem jest obecnie najbardziej popularnym zabiegiem kosmetycznym co pokazuje że kolejki na laser Vectus sięgają 2 tygodni.

Innowacji które wprowadza gabinet Laser Look jest więcej ponieważ w ofercie znalazło się również laserowe usuwanie tatuaży laserem Q-switched Nd-Yag. Od wielu lat panuje przekonanie że tatuaże są pamiątką na całe życie, jednak rozwój technologii sprawia że tatuaże można już usuwać nie pozostawiając żadnych blizn. Zasada terapii polega na tym że wiązka lasera generuje bardzo silne światło o dużej energii o określonej długości fali. Fala ta wnika w głąb skóry i napotykając na swojej drodze pigment tatuażu nagrzewa go i doprowadza do „eksplozji” tuszu i podzieleniu go na mniejsze cząstki. Jednak nie bójcie się ponieważ są to mikro procesy które są całkowicie nieszkodliwe a ból w trakcie usuwania tatuaży jest podobny do tego jaki był w trakcie jego wykonywania jednak zabieg trwa dużo krócej. Tak rozbity barwnik może zostać już wchłonięty przez układ immunologiczny człowieka i usunięty. Jest to proces powolny i wykonywany w oddzielnych sesjach. Proste tatuaże można usunąć nawet w 2 zabiegach jednak duże i kolorowe wymagają znacznie więcej zabiegów których może być nawet ponad 10.

Rewelacją na która wiele osób czekało jest laserowe leczenie grzybicy paznokci. Choroba ta atakuje wiele osób i nie tylko ma charakter estetyczny ale wywołuje również wielki dyskomfort. Leczenie tej podstępnej choroby jest trudne i długotrwałe obciążone dużym ryzykiem niepowodzenia ponieważ lekarstwom bardzo ciężko wniknąć pod płytkę paznokcia. W metodzie laserowej nie ma takich przeszkód, ponieważ wiązka światła z łatwością przenika przez paznokieć i dociera do zakażonego miejsca. To bardzo bezpieczna a zarazem skuteczna procedura medyczna poparta wieloma badaniami. W naszym gabinecie podologicznym stosujemy metodę laserowa z powodzeniem a nasz podolog obserwując klientów ocenia skuteczność tej metody na ponad 90%. Leczenie grzybicy dzięki postępowi techniki okazała się łatwiejsze i skuteczniejsze.

Poprzedni

Bezpieczna jazda na rowerze – 5 przydatnych akcesoriów rowerowych

Suplementy diety – moda czy konieczność?

Następny