Strona główna ZIOŁA NA... ZIOŁA NA ODCHUDZANIE Żeń szeń ☯ zioła na odchudzanie

Żeń szeń ☯ zioła na odchudzanie

2124
0
PODZIEL SIĘ

Żeń szeń to roślina uniwersalna, znana od wielu wieków. Chyba każdy słyszał o jej właściwościach leczniczych. Okazuje się, że wpływa także na osoby chcące zrzucić parę kilogramów.

Właściwości żeń szenia

Żeń szeń zawiera zestaw witamin i mikroelementów wpływających pozytywnie na każdy układ ciała, w tym także pokarmowy. Hamuje wchłanianie się cukrów, przez co ogranicza przyrost tkanki tłuszczowej. Roślina ta pobudza metabolizm, ułatwia rozkład lipidów i hamuje przyswajanie się kwasów tłuszczowych nasyconych. Dzięki temu jego stosowanie pomaga zachować szczupłą sylwetkę. U kobiet dodatkowym plusem jest mniejsze odkładanie się grudek tłuszczu tuż pod skórą co jest przyczyną powstawania szpecącej skórki pomarańczowej. Ma wysoką zawartość witaminy C, jaka bierze udział w tworzeniu kolagenu. Dzięki temu pomaga budować mięśnie, jednocześnie ograniczając przyrost tkanki tłuszczowej.

Żeń szeń na odchudzanie

Żeń szeń jest znany jako roślina dodająca witalności i energii. Dzięki temu stymuluje i motywuje do ruchu. Jest polecany osobom uprawiającym sporty na świeżym powietrzu. Korzeń żeń szenia bardzo dobrze wpływa na psychikę, zwiększając odporność na stres. Sprawia to, że ludzie mniej chętnie sięgają po jedzenie, które jest w przypadku napięcia psychicznego najszybciej dostępnym pocieszycielem. Żeń szeń sprawia, że w mięśniach nie powstaje zbyt dużo kwasu mlekowego. Jest on odpowiedzialny za uczucie zmęczenia i omdlewania kończyn, ich drżenie po wysiłku. Następnego dnia po treningu całe ciało w normalnych warunkach boli. Dzięki żeń szeniowi nie ma potrzeby rezygnować z codziennej aktywności. Ponadto poprawiona jest cała wydolność organizmu poprzez wpływ na naczynia krwionośne. Wszystko to wspaniale wpływa na proces odchudzania oraz motywuje do utrzymania zdrowego stylu życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.