Błonnik z ananasem

, , Tagi

Odchudzający się od lat poszukują niezawodnych sposobów na utratę nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ilość super diet, które opanowały nasz świat jest już delikatnie mówiąc zadziwiająca. Właściwie z miesiąca na miesiąc, o ile nie z dnia na dzień na rynku pojawiają się nowe suplementy i sposoby odżywania, które mają nam zagwarantować wygląd Hollywoodzkiej gwiazdy.

Mało kto jednak bierze pod uwagę proste rozwiązania, takie jak rezygnacja z kolacji, czy błonnik z ananasem stosowany w celu zmniejszenia łaknienia. Natura wydaje się działać na naszą niekorzyść, im więcej się odchudzamy, tym bardziej doskwierają nam dodatkowe kilogramy. Dieta nie działa i nie ważne, czy jest to już piąta w tym roku czy też pierwsza, eksperymentalna, w której pokładamy swoje nadzieje. Wiele osób ma problem z wytrwaniem w dietetycznych postanowieniach, wszelkie restrykcje i ograniczenia oddalają nas tylko do upragnionego celu – ponosimy porażkę w rozmiar nadal pozostaje taki sam.

Najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze

Jeżeli wydaje Ci się, że powyższy tekst dotyczy Ciebie, nie przejmuj się, widocznie nie jest Ci dane zrzucać kilogramy z pomocą twardych diet, ale to nie znaczy, że nie możesz spróbować innego sposobu. Na forach internetowych aż huczy od opinii zadowolonych kobiet, które przyjmowały błonnik z ananasem. Może to tak niewiele, ale końcowy efekt okazuje się być powalający. Dlaczego tak się dzieje, dlaczego ten niepozorny suplement działa? Przede wszystkim należy powrócić do źródła i przyjrzeć się bliżej samemu błonnikowi. Jak wiadomo jest on składnikiem roślin zielonych, który po spożyciu nie jest przyswajany przez organizm a jedynie przechodzi przez układ pokarmowy czyszcząc go niczym szczotka. Błonnik wymiata pozostałości po procesie trawienia i oczyszcza jelita ze złogów, które w nich zalegają. Początkowy spadek wagi ciała może być spowodowany właśnie tym procesem oczyszczania się organizmu. Natomiast ogólny efekt terapeutyczny błonnika polega na tym, że pęcznieje on w żołądku dając uczucie sytości i tym samym zmniejsza nasz apetyt. Czy teraz już rozumiesz, dlaczego proste rozwiązania są najskuteczniejsze?

Działanie ananasa w procesie odchudzania

Błonnik z ananasem jak sama nazwa wskazuje zawiera ekstrakt z owocu o niezwykłych właściwościach odchudzających. Ananas zawiera bromielinę, enzym, który rozkłada białka do aminokwasów oraz biotynę, która pomaga w rozkładzie węglowodanów (cukrowców). Bromelina nie tylko wspomaga proces utraty zbędnych kilogramów ale także łagodzi dolegliwości trawienne, przeciwdziała zakrzepom krwi i tym samym oddala od nas widmo choroby wieńcowej czy zakrzepowego zapalenia żył. Ponadto enzym ten usuwa toksyny z organizmu i przyspiesza jego regenerację. Zawartość witaminy C, A oraz witamin z grupy B czynią ananasa prawdziwą bombą witaminową. Połączenie błonnika oraz wyciągu z ananasa pozwala więc na uzyskanie lepszych efektów odchudzania, jeżeli połączy się go ze zdrową dietą i odpowiednią dawką aktywności fizycznej.

Ile kosztuje błonnik z ananasem i jak go przyjmować?

Wiele firm farmaceutycznych oferuje suplement, który zawiera ananasa i błonnik. Ilość kapsułek/tabletek przyjmowanych na dobę wynosi około 2 – 10 w zależności od zawartości substancji aktywnych. Cena opakowania 100 szt. waha się w granicach 15 – 25 zł (według cennika doz.pl). Przyjmowanie błonnika z ananasem powinno być połączone ze zwiększoną ilością przyjmowanych płynów, co ma na celu ułatwienie przesuwania się mas kałowych oraz przeciwdziałanie biegunkom bądź zaparciom. Błonnik z ananasem tolerowany jest z reguły przez wszystkich przyjmujących ( z wyłączeniem osób uczulonych na którykolwiek składnik preparatu) a jedynym przeciwwskazaniami do jego przyjmowania jest ciąża, karmienie piersią oraz wiek dziecięcy.

Spróbuj, być może się uda

Błonnik z ananasem od wielu lat wspomaga osoby, których priorytetem jest utrata nadmiaru tkanki tłuszczowej. Badania wykazują, że jest on nie tylko bezpieczny ale i dobrze tolerowany przez organizm a najważniejsze skuteczny. Przyjmowanie tego suplementu może znacząco zniwelować Twoje problemy z wagą a tym samym podnieść poczucie własnej wartości i atrakcyjność. Czyż nie warto spróbować?

Poprzedni

Produkty bogate w magnez

Ćwiczenia dla ciężarnych

Następny

Dodaj komentarz