Korzyści z pływania

Gdy mowa o fitness to przed oczami stają nam spocone ciała ciężko pracujące na siłowni. Mało kto będzie miał pierwsze skojarzenie z basenem pływackim i sportem jakim jest pływanie. Tymczasem pływanie przynosi bardzo dużo korzyści i warto włączać je do … Zobacz więcej »

Choroba z kranu

Woda dostarczana do naszych domów i mieszkań jest jednym z najistotniejszych składników życia codziennego. Jednak coraz częściej jesteśmy zaniepokojeni tym, co przypływa wraz z nią. Eksperci przekonują, że przy dzisiejszych standardach woda z kranu jest całkowicie bezpieczna. Ale czy na … Zobacz więcej »

Ćwiczenia w wodzie

Wiadomo powszechnie, iż ruch to zdrowie. Ćwiczenia zapewniają zgrabną sylwetkę, pomagają utrzymać dobrą kondycję, zachować jędrne ciało. Ruch dodaje pozytywnej energii, większą odporność na infekcje i choroby. Dlatego warto postawić na siebie, zacząć dbać o dobrą kondycję. Zalety ćwiczeń w … Zobacz więcej »

Aerobic wodny

Znaczenia regularnej i właściwie dobranej aktywności fizycznej nie trzeba dziś chyba nikomu tłumaczyć. Do powszechnego poglądu weszło już przekonanie, że ruch, we wszelkich jego formach, to najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie ciała, a także na zdrowie i piękno … Zobacz więcej »

Woda mineralna a źródlana

Na półkach w sklepie możemy znaleźć naprawdę wiele rodzajów wód oferowanych przez różnych producentów, że aż ciężko wybrać odpowiednią wodę dla siebie. Woda jest produktem, który wydawać by się mogło powinien być łatwy w wyborze przecież to tylko woda. Jednak … Zobacz więcej »