Jakie odżywki na rzeźbę?

Twardy, umięśniony i przede wszystkim doskonale prezentujący się brzuch to marzenie wielu mężczyzn, w niemal każdym wieku. Kiedy zaczyna się dbać o siebie stosunkowo wcześnie, szansa na osiągnięcie efektów jest znacznie wyższa bez konieczności stosowania jakichkolwiek wspomagaczy – w wielu … Zobacz więcej »

Podstawowa suplementacja biegacza

man running on the mountain

Suplementy diety budzą sporo kontrowersji, ponieważ są sztucznym uzupełnieniem organicznych niedoborów, które powinna zaspokajać konkretna i dobrze zbilansowana dieta. Niestety w wielu sytuacjach zwłaszcza w środowisku sportowców nie zawsze możliwe jest pogodzenie ze sobą wielu cech, jakie powinno spełniać zdrowe … Zobacz więcej »

Najważniejsze suplementy dla sportowców

3 glass bottles on brown wooden table

Intensywne uprawianie sportu mające na celu podniesienie poziomu sprawności, modelowanie sylwetki, poprawę funkcji organizmu i ogólne zdrowie to tylko jeden z elementów rozbudowanego procesu treningowego, obejmującego również odpowiednie odżywianie i wspomaganie preparatami. Suplementy dla sportowców mają stanowić uzupełnienie pełnowartościowej diety … Zobacz więcej »