Aktywni i modni cały czas

, 2 lipca 2018 Tagi

Odkryj modny styl athleisure z nowymi twarzami marki Outhorn – Ulą Dębską i Michałem Malinowskim

Aktywny styl życia stał się jednym z dominujących trendów, jaki możemy obserwować we współczesnym świecie. Chcemy wykorzystać każdą sekundę naszego wolnego czasu do maksimum. Po pracy biegniemy na siłownię, aby utrzymać dobrą formę, a w weekendy oddajemy się sportowym pasjom na świeżym powietrzu. Za zmianami w naszym stylu życia musi nadążyć moda! Zarówno na ulicach miast jak i na światowych wybiegach króluje styl athleisure – projekty łączące w sobie klasyczną odzież sportową, dostosowaną do mody użytkowej. Te nieoczywiste połączenia doskonale widać w kolekcji marki Outhorn. Twarzami marki zostali aktorzy Urszula Dębska i Michał Malinowski, którzy prowadzą niezwykle aktywny styl życia, przez co doskonale odnajdują się w świecie Outhorn.

Ambasadorowie marki pełni pozytywnej  energii


Aktywni i modni w każdym momencie dnia – oto motto marki Outhorn, które świetnie określa temperament Uli Dębskiej i Michała Malinowskiego. Trend athleisure pozwala im bawić się modą sportową i casualową, łączyć elementy garderoby tak, aby mogli zawsze czuć się komfortowo i wyjątkowo.

 

Każdego dnia jestem w biegu, dlatego szukam rozwiązań, które za mną nadążą. Wybieram Outhorn bo mogę w łatwy sposób dostosować stylizację do różnych okazji. Gdy zamieniam koszulę na T-shirt, zakładam rolki i pędzę do miejskiego parku – mówi Urszula Dębska. – W przerwach od pracy w teatrze, pakuję kilka rzeczy do auta i uciekam na Mazury. Zabieram ze sobą ulubioną książkę, matę do jogi i kilka wygodnych zestawów ubrań. Nie za dużo, bo każdy z nich mogę przecież ze sobą miksować – dodaje.

 

 

–  Codzienność rzuca mi różne wyzwania, dlatego szukam miejsc i aktywności, które pomogą mi naładować baterie. Latem żegluję, a zimą jeżdżę na snowboardzie. Nic tak nie relaksuje jak nowe wyzwania. Ubiór odzwierciedla to, jaki jestem. Taki styl pozwala mi zachować luz, który mam w sobie – mówi Michał Malinowski.

 

Odnajdź siebie w stylu athleisure

Trend „mix and match”, zgodnie ze stylem athleisure , pozwala połączyć gamę produktów sportowych z wyglądem smart casual, który możemy wykorzystywać w stylizacjach do pracy, na zajęcia w szkole i na uczelni, na zakupy, na spacer po mieście czy spotkanie w gronie najbliższych osób. Projektanci Outhorn potrafią łączyć ciekawe formy i faktury. Stylizacje są niewymuszone, inspirowane aktywnością fizyczną, a do tego pasują do różnych okazji.

 

Marka Outhorn podąża za trendami zmieniającego się świata. Aktualnym kolorem koncepcji kreatywnej jest Ultra Violet, zgodnie z nurtem wyznaczonym na rok 2018 przez Instytut Pantone. Barwa utożsamiana jest z symboliką nonkonformizmu, przekraczania barier kreatywności i dążeń do zaznaczenia swojego indywidualnego stylu życia. Kolor ten bardzo często utożsamiany jest również z praktykami medytacji, mindfullness i poszukiwaniem balansu w dzisiejszym świecie, w którym tak bardzo narażeni jesteśmy na nadmiar bodźców zewnętrznych.


Odzież sportowa „wychodzi” poza budynek siłowni stając się częścią codziennego życia, a jednocześnie gwarantuje swobodę ruchu i wizualnie podkreśla sylwetkę. Jeśli nie boisz się odważnych połączeń takich jak sportowy t-shirt i kurtka bomberka, legginsy i  koszula to z powodzeniem odnajdziesz siebie w świecie Outhorn!

Poprzedni

Jakie produkty zawierają dużo białka?

Jak sobie radzić z oparzeniami słonecznymi?

Następny