Kriolipoliza a oponka na brzuchu

19 kwietnia 2015 Tagi , , , ,

Z oponką na brzuchu, bardzo charakterystyczną zwłaszcza u mężczyzn boryka się coraz więcej kobiet. Czasami ćwiczenia fizyczne, specjalna dieta bądź też wyszczuplające kosmetyki nie dają efektów albo dają efekty ale niewielkie. Jak w takim razie poradzić sobie z oponką która przyprawia nas o dreszcze i nie daje spać po nocach? Spróbujmy z bliska przyjrzeć się zabiegowi kriolipolizy który może być Twoim jedyny sposobem na pozbycie się nagromadzonego tłuszczu. Co również ważne efekty kriolipolizy dostrzeżesz jeszcze przed nadchodzącym okresem urlopowym!

Otyłość brzuszna – najgorsza spośród wszystkich!

Otyłością brzuszną zmagały się kiedyś kobiety w okresie pomenopauzalnym jednak w dzisiejszym 21 wieku ten problem dotyczy kobiet w każdym przedziale wiekowym. Najczęstsze przyczyny otyłości brzusznej to:

– przyswajanie pustych kalorii
– hormony
– problemy z przemianą materii
– stres
– siedzący tryb życia
– mała aktywność fizyczna lub jej całkowity brak!

Dlatego otyłość brzuszna zwana także otyłością typu jabłko jest uznana za chorobę cywilizacyjną 21 wieku. Należy pamiętać, że otyłość centralna (brzuszna) może przysporzyć nam problemów nie tylko natury estetycznej ale także zdrowotnej. Otyłość brzuszna może spowodować takie choroby jak:

– cukrzycę
– chorobę sercowo-naczyniową
– nadciśnienie tętnicze

Zatem gdy nic nie pomaga w zrzuceniu tłuszczu w okolicy brzucha można spróbować zabiegu kriolipolizy. Jest to polecana metoda, jest nieinwazyjna, bezbolesna a sam zabieg to nic innego jak ekspozycja tłuszczu na zimno. Zabieg jest skierowany szczególnie dla osób narzekających na zwały tłuszczu w okolicach:

–  brzucha
– ud
– bioder

Czyli tam gdzie odkładają się najczęściej największe zwały tłuszczu.

Zabieg kriolipolizy

 Podczas tego zabiegu specjalny aplikator zamraża komórki tłuszczowe i przez to zachodzi proces ich uszkodzenia czyli w następstwie obumierania – jst to proces apoptozy. Komórki tłuszczowe który dzięki zamrożeniu obumarły są przez Twój organizm transportowane do układu limfatycznego i wreszcie dochodzi do ich metabolizmu i wydalenia w procesie fizjologicznym. Może nasunąć się pytanie czy zamrażanie nie uszkodzi Nam innych narządów bądź skóry? Nie! zabieg jest w pełni kontrolowalny, dokładnie określa się czas zabiegu oraz temperaturę aplikatora.

Zabieg kriolipozy
to bardzo dobra alternatywa dla tych którym nie pomaga ani dieta, ani ćwiczenia fizyczne czy nawet głodzenie się. Dzięki zabiegowi szybko i bezboleśnie pozbędziemy się oponki na brzuchu która dla większości z nas jest koszmarem.

Kriolipoliza – ceny

Cena jednego zabiegu kriolipolizy kosztuje w granicach od 1 tys. zł. do 1.500 zł. Zabieg ten trwa dość krótko, jest to około 60 minut. W zależności od ilości tłuszczu który nagromadziliśmy przez te wszystkie lata i który teraz trzeba usunąć są to jedna do trzech wizyt w większości wypadków.

 

Poprzedni

Koktajle odchudzające

Ryby którymi możesz się zatruć

Następny

Dodaj komentarz