5 najzdrowszych fast foodów

Tagi , ,

Część 1/5
Przedstawiamy 5 najzdrowszych fast foodów! Wydawać by się mogło, że jedzenie tego typu nie ma nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem, a dania rodem z barów szybkiej obsługi, to po prostu cała masa pustych kalorii. Czy rzeczywiście fast foody muszą zawsze oznaczać „samo zło”? Oto propozycje 5 zdrowych fast foodów, dzięki którym nie musimy rezygnować z ulubionych smaków! Zapraszam do lektury!

Kebab

Co jest najbardziej tuczącym i szkodliwym elementem kebaba? Bułka, z której możemy bardzo łatwo zrezygnować wyjadając tylko jej zawartość. Mięso w prawdziwym kebabie nie jest smażone na tłuszczu, więc samo w sobie nie jest aż tak bardzo niezdrowe. Surówkę zawsze możemy wziąć w podwójnym zestawie, rezygnując jednocześnie z dużej ilości sosu. Otrzymujemy sycące, a jednak nie tuczące, szybkie danie.

Część 2/5

Poprzedni

Dieta smoothie odchudza!

15 MOCNYCH powodów by zacząć jeździć na rowerze

Następny

1 komentarz do wpisu “5 najzdrowszych fast foodów”

  1. ja ostatnio zaczęłam chodzić do subway, odwiedzam codziennie w centrum Janki i np. sandwicz z kurczakiem po japońsku ma tylko 6 g tłuszczu, a jest świeży i pyszny, tylko trzeba wybierać te bez dodatkowego sera.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz