Aplikacje na smartfona dedykowane miłośnikom aktywności fizycznej

, Tagi

Bez telefonu komórkowego jak bez ręki. Urządzenia, które jeszcze niedawno służyły nam wyłącznie do dzwonienia i sms’owania, dzisiaj możemy wykorzystywać do całej masy innych czynności. Dzięki możliwości pobierania różnego rodzaju aplikacji na smartfon możemy w prosty sposób ułatwić sobie życie i pracę. Dzisiaj przychodzimy do Was z apkami stworzonymi dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i czerpią wielką przyjemnością z uprawiania sportu.

Endomondo

Powiedzmy sobie szczerze: kto z nas nie zna tej aplikacji? Dzięki niej możemy w prosty i przyjemny sposób śledzić naszą aktywność i spalane kalorie. Wystarczy ustawić odpowiednią dziedzinę uprawianego sportu, aby na ekranie ukazał się pokonany dystans, ilość spalonych kalorii czy trasa, jaką podążaliśmy. Dzięki tej aplikacji będziesz mógł kontrolować każdy swój trening.

Myfitnesspal

Liczysz każdą pochłanianą kalorię? Dzięki tej aplikacji możesz w pełni kontrolować to co jesz. Ten łatwy w obsłudze dziennik żywieniowy pozwoli Ci zaplanować posiłki na najbliższe dni. Gama dostępnych produktów jest spora, dlatego z całą pewnością znajdziesz tam wszystko co Cie interesuje. Dobra informacja jest taka, że z aplikacji możesz korzystać również za pośrednictwem komputera.

7-minutowe ćwiczenia

Cierpisz na nieustanny brak czasu? Dzięki tej aplikacji będziesz poprawić swoją kondycję i sprawność, bez potrzeby poświęcania na ten cel długich godzin. Aplikacja zaproponuje Ci intensywny trening kondycyjny, dzięki któremu wzmocnisz swoje mięśnie i poprawisz samopoczucie. Każdy zestaw treningowy składa się z 12 ćwiczeń trwających po 30 sekund, z 10-sekundowymi przerwami.

Trening pośladków

Ostatnio zapanowała moda na zgrabne pupy. Dzięki tej aplikacji będziesz mieć możliwość popracować nad tą partią ciała. Zaproponuje Ci ona różnorodne ćwiczenia, które wykonywane systematycznie dadzą wspaniałe efekty. Apka jest całkowicie darmowa, a jej obsługa intuicyjna.

 

Musisz jednak liczyć się z tym, że podczas trenowania i jednoczesnego korzystania ze smartfona nietrudno o wypadek. W każdej chwili telefon może wysunąć Ci się z rąk i uderzyć z impetem o ziemię. Dlatego właśnie dobrze jest mieć wykupioną polisę ubezpieczającą od nieszczęśliwych zdarzeń (np. https://www.gadget-cover.com/iphone-insurance). W razie zniszczenia urządzenia otrzymasz rekompensatę finansową z tytułu poniesionych strat.

Poprzedni

Sytuacje, kiedy lepiej odpuścić trening

Wiek metaboliczny, czyli ile naprawdę masz lat?

Następny

Dodaj komentarz