Coraz więcej możliwości, coraz mniej wymówek – trenuj z aplikacją mobilną

, Tagi

Mały krokami zbliża się wiosna. To oznacza, że siłownie są jeszcze bardziej zatłoczone niż zwykle. Jednak mamy na to sposób! Wystarczy zaledwie parę minut, aby ściągnąć aplikację i cieszyć się domowymi treningami.

Moda na zdrowy tryb życia trwa już parę lat. Coraz więcej z nas chce być fit. Zbilansowana dieta i aktywność fizyczna stały się stylem życia wielu ludzi. Zwykle, kto zaczyna, nie potrafi później przestać. Dlaczego? Działa to jak nałóg. Po treningu zalewa nas fala endorfin (hormony szczęścia), czujemy się pewniejsi i akceptujemy siebie takimi jacy jesteśmy. Słowem, trening to najprostszy sposób na spalenie kalorii i na zwiększenie codziennej dawki energii. Wystarczy tylko odrobinę motywacji.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Codziennie zmagamy się z różnymi problemami. Stres, przemęczenie, brak energii do działania. Wracamy z pracy po wyczerpującym dniu i zazwyczaj nie podejmujemy już żadnej aktywności. Wtedy znajdujemy mnóstwo wymówek – późna pora, zmęczenie, rano trzeba wstać. Jednak wystarczy zaledwie 30 minut treningu. Sprawdź jakie korzyści daje nam sport!

 • Smuklejsze i atrakcyjniejsze ciało
 • Sprawniejszy układ mięśniowo-kostny
 • Zwiększona odporność
 • Lepsze samopoczucie
 • Eliminacja stresu
 • Wyższa samoocena

Nie masz już wymówek

Dzisiejszy rynek fitness daje nam bardzo dużo możliwości. Niezależnie od wieku, możemy znaleźć trening odpowiedni dla siebie. Nie musisz kupować karnetu na siłownie, bo możesz poćwiczyć w domu lub na świeżym powietrzu. Ostatnio modne stało się trenowanie z aplikacjami. Jest to z pewnością bardzo łatwy sposób na to, aby bez ruszania się z domu wykonać solidny i satysfakcjonujący trening. Zaawansowana technika daje nam nieograniczony dostęp do wielu odmian aktywności fizycznej – od biegania, po treningi wytrzymałościowe i siłowe. Co zyskujesz instalując fit aplikację?

 • Gotowe i profesjonalne treningi
 • Komfort treningu
 • Sam ustalasz zasady, kiedy zaczynasz i kończysz
 • Osobisty plan treningowy
 • Oszczędność czasu i pieniędzy

Sport łączy ludzi

Jedna z aplikacji, którą możesz wypróbować jest aplikacja Fitsy. To innowacyjna aplikacja przeznaczona zarówno dla trenerów, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają fitnessową przygodę. Dlaczego warto ściągnąć Fitsy? Po pierwsze, zyskujesz dostęp do nieograniczonej bazy treningów (różne formy fitness, wiele trenerów). Dodatkowo, Fitsy oferuje możliwość wykonania zdjęcia bezpośrednio w aplikacji i udostępnienie go na Facebooku, Instagramie i Snapchacie. Z pewnością motywacja łatwo Cię nie opuści, bo z aplikacją Fitsy dołączasz do fanów sportu. Dzięki Fitsy, znajdziesz trening w najbliższej okolicy, bo aplikacja działa w oparciu o geolokalizację. Masz więc szansę znaleźć własnego trenera personalnego. Sport sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów i wymianie doświadczeń. W Fitsy będziesz mógł spokojnie kontaktować się zarówno z profesjonalistami i amatorami. Pamiętaj, że nawet najmniejszy krok zbliża Cię do sukcesu! W rytm własnej muzyki, wybierz aplikację i ciesz się z szybkich rezultatów Twoich treningów!

Poprzedni

Sport to nie zawsze zdrowie

Bezpieczna jazda na rowerze – 5 przydatnych akcesoriów rowerowych

Następny