Jak przebiega odchudzanie z Almased?

Tagi , ,

Koktajl Almased możesz wykorzystać na kilka sposobów. Przede wszystkim posłuż się nim w celu pozbycia się otyłości i nadwagi. Na tym polu Almased sprawdza się wyjątkowo dobrze. Gdy już uzyskasz wymarzoną wagę, koktajl pomoże ci w jej utrzymaniu. Koktajl doskonale sprawdza się jako uzupełnienie codziennej diety – ułatwia wyeliminowanie z niej szkodliwych i tuczących przekąsek.

Dieta Almased – odchudzanie – fazy

Skuteczne odchudzanie oparte na koktajlu Almased, wymaga przejścia przez 4 fazy. Są to: faza oczyszczania, faza redukcji wagi, faza stabilizacji i powrót do normalnego trybu odżywiania.

Faza oczyszczania

Ma za zadanie przygotować organizm na maksymalne wykorzystanie odchudzających składników koktajlu Almased. W trakcie tej fazy oczyścisz organizm z zalegających w nim toksyn. Usuniesz też złogi jelitowe mogące blokować wchłanianie koktajlu. Oczyszczanie powinno trwać nie dłużej niż dwa dni. Rozpocznij je od wypicia wybranej (preferowanej przez siebie) herbatki przeczyszczającej. Możesz też posłużyć się innym środkiem o takim działaniu. Po dwóch – trzech godzinach wypij pierwszy koktajl Almased. Koktajlami zastąp wszystkie trzy posiłki w ciągu dnia. Oprócz koktajlu możesz wypić bulion warzywny. Pij też bardzo dużo wody – przynajmniej 12 do 15 szklanek w ciągu dnia.

Faza redukcji

Trwa do momentu, w którym osiągniesz wymarzoną wagę. W tym czasie 2 posiłki w ciągu dnia, najlepiej śniadanie i kolację, zastąp koktajlem Almased. 3 posiłek powinien być normalnym daniem zawierającym duże ilości chudego białka (mięso drobiowe, ryby, produkty sojowe), z dodatkiem warzyw i produktów pełnoziarnistych. Absolutnie zabronione jest jedzenie przetworzonych pokarmów, cukrów prostych, potraw tłustych i ciężkostrawnych. W czasie redukcji w dalszym ciągu należy wypijać duże ilości wody – minimum określono na 10 szklanek w ciągu dnia.

Faza stabilizacji

Przechodząc tę fazę, utrzymasz efekt odchudzania i zabezpieczysz się przed efektem jo-jo, czyli ponownym przybieraniem na wadze. Stabilizacja powinna trwać przynajmniej miesiąc. W tym czasie stopniowo wracasz do normalnego (ale uwaga: zdrowego i dobrze zbilansowanego) odżywiania. W pierwszym i drugim tygodniu stabilizacji, zmniejsz spożycie Almased do jednego dziennie – optymalnie powinien to być koktajl wypijany na kolację. W kolejnych tygodniach wypijaj koktajl raz na dwa dni – również traktując go jako zamiennik dla jednego z podstawowych posiłków. Cały czas pij dużo wody – minimum 10 szklanek w ciągu dnia.

Koniec kuracji – normalne odżywianie

W fazie czwartej możesz odżywiać się normalnie, czyli całkowicie zrezygnować z Almasedu. Zwracaj jednak baczną uwagę na to, co jesz. Nie wracaj do dawnych nawyków żywieniowych. Jeśli z powodzeniem przeszłaś (przeszedłeś) całą kurację Almasedem, będzie to łatwe, bo w trakcie odchudzania, nauczysz się nowych nawyków żywieniowych.

Jeśli jednak zauważysz, że masz problem z zapanowaniem nad ochotą na przekąski lub ciężkostrawne i niezdrowe pokarmy – zawsze możesz wrócić do koktajlu. Profilaktycznie wypijaj go raz na jakiś czas – zamiast kolacji lub zawsze wtedy, gdy dopadnie cię ochota na podjadanie.

Pełne informacje dotyczące koktajlu dostępne są tutaj http://www.apo-discounter.pl/almased-koktajl-odchudzajacy-proszku-p-1024.html

Poprzedni

7 szczerych wskazówek by wiedzieć jak biegać

14 wskazówek dla mężczyzn których kobiety chodzą na fitness

Następny

Dodaj komentarz