Naturalne metody na powiększenie biustu

, , , 1 czerwca 2016 Tagi , ,

Większość kobiet marzy o pełniejszym biuście, szczególnie te, którym natura poskąpiła. Nie chcą jednocześnie poddawać się operacji, z różnych przyczyn. Szukają wówczas sposobów na naturalne powiększenie biustu.

Czy powiększenie biustu naturalnymi metodami jest możliwe?

Wielu ludzi w to wątpi i trzeba przyznać, że mają sporo racji. Rzeczywiście całkiem naturalne sposoby są z pewnością o wiele mniej skuteczne niż na przykład operacja, wstrzykiwanie kwasu hialuronowego, czy inne metody. Jednakże prawdą jest, że w sposób całkowicie naturalny można poprawić wygląd nawet małego biustu i co lepsze, sprawić, że przez wiele lat życia kobiety będzie wyglądał tak samo dobrze. Powiększenie biustu jest również możliwie, ale nie będzie nigdy spektakularne, szczególnie przy bardzo małej miseczce rezultat zauważa wyłącznie sama właścicielka biustu. Jednak i samo to potrafi znacząco poprawić nastrój i wpłynąć na pewność siebie. Warto jednak pamiętać przed powiększeniem biustu, że wielu mężczyzn woli piersi mniejsze. Nie są wcale fanami ogromnego biustu, chociaż zdarzają się i tacy panowie. Wydaje się jednak, że większość woli po prostu proporcjonalną budowę ciała, której piersi są dopełnieniem.

Sposoby na naturalne powiększenie biustu.

Ćwiczenia. Choć piersi kobiet składają się przede wszystkim z tłuszczu, to pod nimi znajduje się wiele warstw mięśni. Ich regularne ćwiczenie i dbanie o ich rozwój powoduje ich rozrost a co za tym idzie również biust staje się pełniejszy i bardziej uniesiony. Oczywiście ważne jest również by jednocześnie dbać o zdrowy poziom tkanki tłuszczowej, by wszystko wyglądało naturalnie.

Zwiększenie masy ciała. Wszystko zależy od indywidualnych cech każdej kobiety. Przytycie kilka kilogramów jest najlepsze dla kobiet bardzo szczupłych, wówczas i ich biust się zaokrągli. Natomiast kobiety o budowie ciała typu gruszka nie powinny próbować tej metody, gdyż tłuszcz zgromadzi się w dolnej części ciała, zamiast tam gdzie powinien czyli na biuście.

Naturalne hormony. W czasie ciąży biust kobiet zmienia swoją wielkość i jest to związane z produkcją mleka oraz gospodarką hormonalną. W różnych momentach cyklu kobiety mają również inny rozmiar biustu, na przykład tuż przed okresem może on być bardziej twardy, a staniki mogą zacząć uciskać. Wszystko wraca do normy po miesiączce. Jednak nie trzeba zachodzić w ciążę by powiększyć biust za pomocą hormonów. Znane w naturze są tak zwane fitoestrogeny. Są one stosowane u kobiet z zaburzeniami hormonalnymi lub przechodzącymi menopauzę, ponieważ nie powodują zwiększonego ryzyka zachorowalności na raka, jak w przypadku sztucznych hormonów. Zażywające je zdrowe kobiety wkrótce zaobserwują pełniejszy biust. Metodą bardziej bezpośrednią niż zażywanie ziół zawierających fitoestrogeny są specjalne maści, którymi smarowana jest skóra na piersiach. Fitoestrogeny wchłaniają się bezpośrednio do nich i działają szybciej.

Masowanie piersi i prysznic naprzemienny. Nie są to metody pomagające na powiększenie piersi, ale zwiększające ich jędrność, co przyczynia się do tego, że wizualnie wyglądają na pełniejsze i bardziej rozbudowane. Masaż można wykonywać w wolnej chwili, a prysznic naprzemienny polega na polewaniu biustu raz gorącą, raz zimną wodą.

Dobór odpowiedniego biustonosza. Dobry biustonosz, dobrany przez doświadczoną osobę daje bardzo wiele. I nie chodzi wcale tylko o słynne staniki push up. Skład piersi to nie tylko to co widać z przodu, ale również tłuszcz na przykład po bokach ciała. Zagarnięcie go w kierunku miseczki stanika pomaga lepiej ją wypełnić i sprawniej dopasować. Źle dobrany stanik, nawet typu push up można rozpoznać po nieestetycznych wałeczkach tłuszczu na plecach i pod pachami.

Tego nie stosuj

Tabletki antykoncepcyjne. Tabletki są stworzone do ochrony przed niechcianą ciążą, nie zaś po to, by powiększyć biust, chociaż rzeczywiście powodują zwiększenie rozmiaru piersi nawet o rozmiar i więcej. Jeśli kobicie zależy wyłącznie na powiększeniu biustu tą metodą powinna najpierw zorientować się o skutkach ubocznych zażywania tabletek i ocenić, czy przypadkiem więcej nie straci niż zyska.

Pompki próżniowe. Dają efekty ale tylko podczas regularnego stosowania. To jednak jest bardzo uciążliwe i męczące. Ponadto pompki powodują również naciągnięcie skóry przez co biust po zakończeniu stosowania tego narzędzia ma większą szansę na stanie się mało jędrnym czy wręcz obwisłym. Znacznie lepiej prezentuje się niewielki biust, ale za to zgrabny, niż większy, ale obwisły, z widocznymi żyłkami czy rozstępami. Tym właśnie ryzykują kobiety używające pompek próżniowych do powiększenia biustu.

Cudowne preparaty na porost piersi. Nie należy wierzyć reklamie, szczególnie jeśli preparaty te kosztują około 300 złotych i więcej. To zwykły wyzysk, ponieważ tabletki te nie zawierają zwykle żadnych szczególnie drogich składników. Ponadto na efekty trzeba czekać długo, czyli nawet kilka tygodni. To dwa miesiące lub dłużej, a i tak nie ma gwarancji powodzenia. Jednak producent zarobi na każdej pani, która się zdecyduje na taką kurację 600 złotych.

Poprzedni

Bezpieczeństwo na siłowni i w klubie fitness

Jak sobie radzić na siłowni z wadą wzroku?

Następny

Dodaj komentarz