Na czym polega trening Power Combo?

, Tagi , , , , , , ,

Trening Power Combo cieszy się ostatnimi czasy coraz większym zainteresowaniem, które to przejawia się między innymi w rosnących szeregach osób zapisujących się na te zajęcia w klubach fitness. Chętnych nie zraża nawet fakt, że trening, który trwa pełną godzinę jest bardzo intensywny, przy czym niezwykle wyczerpujący, a nieliczne przerwy trwają niespełna 20 sekund, co raczej nie pozwala na skuteczny odpoczynek. Odkrywamy tajemnicę ćwiczeń Power Combo i wyjaśniamy, na czym polega fenomen tego treningu.

Co to jest POWER COMBO?

Power Combo to ćwiczenia aerobowe, które do treningu wykorzystują w głównej mierze masę naszego ciała. Trening zawiera również elementy stretchingu, czyli ćwiczeniach mających na celu rozciągnięcie i uelastycznienie naszych mięśni. Najlepsze rezultaty trening Power Combo przynosi w połączeniu z odpowiednią dietą, zaś satysfakcjonujące efekty możemy zauważyć już po miesiącu regularnych treningów. Szczególne zmiany dostrzeżemy w obrębie partii ciała, takich jak brzuch i uda, dlatego bardzo chętnie na zajęcia zapisują się właśnie kobiety.

Korzyści płynące z treningu Power Combo

Przede wszystkim należy zauważyć, że 60 minut naprawdę morderczego wysiłku, to nie odpowiedni zestaw ćwiczeń dla każdego. Osobom, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną raczej ciężko będzie sprostać wymaganiom treningu. Aktywność ma na celu poprawę metabolizmu, rzeźby ciała i wydolności organizmu. Do korzyści, jakie niesie ze sobą systematyczny trening bez wahania można doliczyć jeszcze płaski, wyrzeźbiony brzuch i jędrne, wyraźnie szczuplejsze u osób szczególnie otyłych uda, zwiększenie k własnych ruchów, poprawę ogólnej kondycji fizycznej, zwiększenie elastyczności mięśni oraz poprawę krążenia krwi.

Trening Power Combo a dieta?

Dieta podczas każdej kuracji odchudzającej powinna być odpowiednio zbilansowana, ale nie restrykcyjna, czy jak ogólnie się przyjęło drakońska. Najważniejsze są odpowiednio dobrane posiłki, które zawierają odpowiednią ilość białka, węglowodanów i tłuszczy, które to muszą dać nam siłę i energię do ćwiczeń.

Jedz minimum 5 posiłków dziennie, gdyż jak wiadomo częstsze, ale mniej obfite posiłki wspomagają nasz metabolizm i uchronią nas przed zjedzeniem zbyt dużych porcji. Co więcej wybierajmy produkty jak najmniej przetworzone i te najbardziej naturalne, a owoce podjadaj tylko do godziny 12.

Tak jak w każdej diecie, tak i tutaj ogranicz spożywanie alkoholu, gdyż bardzo niekorzystnie wpływa nie tylko na twoje zdrowie, ale również na cały proces odchudzania.

Poprzedni

Dieta Davida Kircha

Najpopularniejsze afrodyzjaki w żywności!

Następny

Dodaj komentarz